Asansörlü Nakliyat

Nakliyat firmalarının verdikleri hizmetler arasında yer alan evden eve nakliyat sırasında eşyaların zarar görme olasılığı ev sahiplerinin stres yaşamasına neden olmaktadır. Silivri Nakliyat firmamız bu stresi ortadan kaldırmak için Silivri asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Bu şekilde eşyaların en çok zarar gördüğü yer olan bina merdivenleri kullanılmamaktadır. Bu şekilde eşyaların zarar görme riski ortadan kaldırıldığı gibi ayrıca sizlerin de bina sakinleri ile sorun yaşama ihtimaliniz ortadan kaldırılmaktadır. Firmamızın bu şekilde modern yöntemler kullanan deneyimli kadrosu ile üstün kalitede hizmet vermesi ile müşteri memnuniyeti yüzde yüz olarak sağlanmaktadır.

İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteriyor olmamız ile kendi kentimizde yaşayanların memnun olacakları bir taşınma deneyimi yaşamalarını sağlamaktayız. Ayrıca çevre illerden de çok fazla talep almakta ve bütün talepleri tam zamanında karşılamak için özveri ile yılın her günü çalışmaya devam etmekteyiz. Hizmet kalitemizden ödün vermemek ve müşterilerimizin uygun oldukları süre içinde taşınabilmeleri için büyümeye devam etmekteyiz. Firmamız büyür ve gelişirken işinde en iyi olan kişiler ile çalışmakta ve araç filosunu da yenilemeye devam etmektedir.

Silivri Asansörlü Nakliyat

Silivri Asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler için bunun maliyeti de önem taşımaktadır. Bazı nakliyat firmaları bu hizmet için ayrıca ücret talep ederken müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olan bizler bunu yapmamaktayız. Amacımız eşyalarınızın en ufak bir hasar görmeden taşınmasıdır ve bunun için gerekli olan teknolojik yöntemlerinde kullanılması firmamız için ayırca bir ücret nedeni olmamaktadır. Taşınmanın maliyetini önceden bilmenin sizler için önemli olduğunun farkında olmakla birlikte asla telefonda fiyat vermemekteyiz. Bunun yerine ilave ücret almadan uygun olduğunuz bir zamanda evinizi ziyaret etmekte ve eşyaları gördükten ve yeni taşınacağı adresin bilgilerini aldıktan sonra fiyat teklifimizi sunmaktayız.

Taşınma gününde geniş bir ekip adresinize gelmekte ekibin bir bölümü yukarıda eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yaparken diğer bir bölümü de bina önüne getirilen asansörün kurulumunu yapmaktadır. Daha sonra da Silivri asansörlü nakliyat ile eşyalar araçlara alınarak hızla yeni adrese doğru yola çıkartılmaktadır. Yeni adresinizde de gerekiyorsa asansör sistemleri kullanılmaya devam edilmektedir.