Şehiriçi Nakliyat

İstanbul, Türkiye’nin en büyük şehri ve bir metropol olarak insanların nakliyat ihtiyacının fazla olduğu bir şehirdir. Silivri Nakliyat olarak bizler de üstün kalitede Silivri şehir içi nakliyat hizmeti vermekte ve bütün ilçeler arasında sıkıntı yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Tecrübeli bir nakliyat firması ile çalışmanın avantajlarını sizlere sunmaktayız. Evinizi veya ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun maddi olarak büyük yükler getirmemesi amacıyla eşyaları görmeden asla telefonda fiyat teklifi sunmamaktayız. Ücret almadan ekspertiz yapmaktayız ve eşyaların gördükten sonra fiyat teklifini sunmaktayız. Güvenilir bir firma olarak bu sırada sunduğumuz fiyatın kesin olmasını sağlamakta ve taşınma sonrasında ilave maliyetler ile karşılaşmanızı önlemekteyiz.

Taşınma sırasında sizlerin yorulmanızı ve zaman kaybı yaşamanızı önlemek için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Firmamızı tercih etmeniz halinde sadece özel eşyalarınızı toplamanız yeterli olmaktadır. Sizler bunun ardından evin diğer eşyaların toplanması işlemini firmamızın uzman ekiplerine bırakmalısınız. Taşınma günü yeterli sayıda kişiden oluşan ekibimiz başlarında yetkili personelimiz ile gelmekte ve eşyaların toplanması yeni adreste de yerleştirilmesi işlemini yapmaktadır.

Silivri Şehir İçi Nakliyat

Silivri Şehir içi nakliyat yaparken eşyaların üst katlarda olduğu durumlarda bina merdivenlerini kullanmamaktayız. Bunun yerine firmamızın sahip olduğu portatif yük asansörlerini kullanmakta nakliyeyi kısa sürede sonuçlandırmaktayız. Bu şekilde yaşadığınız taşınma stresinin kısa sürede ortadan kalkmasını sağlamaktayız. Nakliye sırasında eşyaların güvenliği için doğru araç kullanımı da çok önemlidir ve bunun için firmamız araç filosunu düzenli olarak yenilemektedir. Kapalı kasa içleri geniş araçlar kullanmakta ve bunların içlerini süngerle kaplayarak koruma düzeyini arttırmaktayız. Profesyonel sürücülerimiz araçları düzgün ve kısa yollardan hızla hedef noktaya ulaştırmaktadır.

Verdiğimiz tüm sözlerde durmakta ve bu şekilde sektörün en güvenilir firması olmayı başarmaktayız. Uzun yılların getirdiği deneyim ile planlı çalışmakta ve uygun olduğunuz günü öğrenerek o gün için taşınma planı oluşturmaktayız. Yılın her günü özveri ile çalışmakta ve bu sayede taşınmanız gerektiğinde işinize ve normal hayatınıza ara vermenize gerek kalmamasını sağlamaktayız.  Silivri Şehir içi nakliyat hizmeti almanız gerektiğinde firmamız ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgiler alabilirsiniz.