Eşya Depolama

Silivri eşya depolama hizmeti Amerika ve Avrupa’da çok uzun yıllardır verilmekle birlikte ülkemizde henüz yeni sayılabilecek bir hizmet alanıdır. Bu hizmet ile insanların bir süre için kullanmayacakları ağır ev ve ofis eşyalarını yok pahasına elden çıkartmak yerine onları güvenli bir depoda istedikleri süre boyunca bekletmeleri mümkün olmaktadır. Silivri Nakliyat firmamız sektörümüzde yeniliklerin öncüsü olmaya devam etmekte geniş ve korumalı depolarımız ile bu hizmete ihtiyaç duyan kişilerin yanında yer almaktadır. Eşyalarınızın tümünü ya da bir kısmını bir süre için kullanmayacak olmanız halinde firmamız ile iletişime geçtiğinizde ekiplerimiz adresinize gelmekte eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yaparak nakliye sırasında koruma altında olmasını sağlamaktadır.

Kapalı kasa araçlarımıza yüklediğimiz eşyaları depolarımıza getirmekte ve onlar için ayrılmış olan bölüme dikkatle istiflemekteyiz. Daha sonra üstlerini naylonla kaplayarak ilave önlem almaktayız. Tekrar kullanmaya başlayacağınız zaman ise firmamıza birkaç gün önceden haber vermeniz halinde Silivri eşya depolama hizmetimiz ile koruma altında tuttuğumuz eşyalarınızı istediğiniz gün ve saatte adresinize getirmekteyiz. Yurt dışına çıkacağınız için eşyalarınızı bir süre kullanmayacak olduğunuzda ya da ofislerinizi mevsimlik kullanıyor olduğunuzda bu hizmetimiz size uygun fiyatları ile çözüm oluşturmaktadır. Diğer nedenler ile de bu hizmetimizden pek çok kişi yararlanmaktadır.

Silivri Sigortalı Eşya Depolama

Sigortanın her alanda olduğu gibi bizim sektörümüzde de önemli olduğunu düşünmekte ve sorumluluğumuz altına aldığımız eşyalarınızın sigorta kapsamında olmasını sağlamaktayız. Bu şekilde yangın, deprem, sel gibi önlenmesi mümkün olmayan afetler olduğunda bundan dolayı ortaya çıkan hasarın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız.  İstanbul merkezli firmamız şehre yakın güvenli ve geniş depoları ile kendi şehrimizde olan kişilerin olduğu gibi çevre illerde yaşayan kişilerinde bu yönde oluşan ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktadır. Yılın her günü çalışan firmamızın ekipleri eşyalarınızın depolarımızda güvende olması için ayrıca önlemlerde almaktadır. Silivri eşya depolama hizmetimizden yararlandığınızda eşyalarınızın güvende olması için aldığımız önlemler arasında şunlar yer almaktadır.

  • Depolarımızda güvenlik sistemleri bulunmakta ve hırsızlık olaylarının yaşanması önlenmektedir.
  • Havalandırma sistemleri ile eşyalarda rutubet ve küf gibi hasarların oluşması önlenmektedir.
  • Düzenli temizlik yapılarak toz oluşumu önlenmektedir.
  • Böcek ve haşerata karşı düzenli ilaçlama yapılmaktadır.