Silivri Şehir İçi Eşya Taşıma

Silivri Şehir İçi Eşya Taşıma

Hızla gelişmeye devam eden İstanbul şehrimizin büyük ilçelerinden biri olarak Silivri şehir içi eşya taşıma hizmetine çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Silivri Nakliyat olarak bizlerde ilçemizde yaşayan kişilerin üstün kalitede hizmet alabilmesini sağlamaktayız. Uzun seneler önce hizmet vermeye dinamik ve yenilikçi bir ekip ile başladık ve aradan geçen yıllar içinde özveri ile çalışarak geniş bir müşteri portföyüne sahip olduk. Ev taşımanın en büyük sıkıntısı olan yüksek maliyetleri düşürmek için her müşterimize özel nakliyat çözümleri üretmekte ve onlara özel fiyatlar sunmaktayız. Bu şekilde taşınmanın mali stresinden kurtulmalarını sağlamaktayız.

Evinizin eşyalarınızın kıymetli olduğunu bilmekte ve onların hasar görmemesi için özel önlemler almaktayız. Bu önlemler ile eşyaların üst düzey koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Eşyaların taşınma sırasında hasar görmemesi için alınması gereken önlemler arasında paketleme ve ambalajlama ilk sırada yer almaktadır. Firmamız Silivri şehir içi eşya taşıma alanında uzman ekipler oluşturmuştur ve her eşyanın kendi cinsine uygun olarak paketlemesini yapmaktadır. Taşınma sırasında yaşanan vakit kaybını ortadan kaldırmakta eşyaların toplanması için olduğu gibi ayrıca yerleştirilmesi için de isteğinize bağlı olarak hizmet vermekteyiz. Bu şekilde eşyaları yeni adrese taşımakta yerleştirmekte ve yeni evinizin sizler için hazır olmasını sağlamaktayız.

Sigortalı Silivri Şehir İçi Eşya Taşıma

Nakliyat hizmeti verilmesi sırasında uzman ekiplerimiz işlerini sıfır hata ile yapmaktadırlar ama iyi bilinmektedir ki eşyaların trafiğe çıktığı zaman içinde istenmeyen kazalar olabilmektedir. Bu kazalar sırasında eşyaların göreceği hasar ise sigorta yapılmadığı takdirde sizler gibi firmamızı da sıkıntıya sokmaktadır. Bu sıkıntının yaşanmasını önleme amacı ile her hizmetimizde sigortayı önemsemekteyiz. Ücret almadan ekspertiz yapmakta ve eşyaların gerçek değeri ile sigortalanmasını sağlamaktayız. Silivri şehir içi eşya taşıma hizmetimiz ile ilçe içinde olduğu gibi İstanbul’un diğer ilçelerine ve şehir dışına sorun yaşamadan taşınmanızı sağlamaktayız. Taşınma sırasında zaman kaybının minimuma inmesi için 7/24 çalışmakta ve taşınma planını uygun olduğunuz zaman için yapmaktayız. Her müşterimizin özel olduğunu bilmekte ve bunun için belli kalıpların içine sıkışmadan size özel çözümler üretmekteyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir