Ofis Taşımacılığı

İstanbul’da binlerce şirket ve bunların ofisleri bulunmakta çeşitli nedenler ile de ofislerin yeni bir adrese taşınması gerekebilmektedir. Bu durumda ise profesyonel Silivri ofis taşıma hizmeti alınması doğru seçenek olmaktadır. Silivri nakliyat olarak bizlerde kentimizde faaliyet gösteren şirketlerin ofis eşyalarının zarar görmeden taşınması için hizmet vermekteyiz. Maksimum dikkat isteyen bu alanda özel olarak ekipler oluşturduk ve firmamızı tercih etmeniz halinde ofis eşyalarınızın nakliyesini işini sıfır hata ile yapan bir firmaya teslim etmiş olmaktasınız.

Ofisin taşınması için sırasında en önemli nokta eşyaların zarar görmemesidir. Bunun için firmamız özel paketleme ve ambalajlama teknikleri kullanmaktadır. TSE standardında malzeme kullanmakta ve her eşyanın cinsine uygun tekniği kullanarak üst düzey koruma sağlamaktayız. Mobilyaların ve elektronik eşyaların demontajını yapmakta her masanın eşyasını ayrı kutulara koyarak yeni adreste yerleştirilmesi sırasında karışıklık yaşanmasını önlemekteyiz.  Silivri ofis taşıma yapan ekiplerimiz isteğinize bağlı olarak yeni ofiste de eşyaları yerleştirmekte ve ofisi kullanmaya hazır hale getirmektedir.

Garantili Silivri Ofis Taşıma

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olan firmamız tüm müşterilerine garanti vermektedir. Ekiplerimizin sıfır hata ile çalışıyor olması bu garantiyi verebiliyor olmamızı sağlamaktadır. Ofisin kapalı kaldığı her anın işlerin aksamasına neden olacağını bilmekte ve bunun için uygun olduğunuz zamanı öğrenerek bu zaman için taşınma planı oluşturmaktayız. Geniş ekipler ile çalışarak işimizi tam belirttiğimiz süre içinde tamamlamaktayız. Güvenin önemli olduğunu bilmekte ve tüm çalışanlarımızın referanslı olmasına ve işini severek yapıyor olmasına önem vermekteyiz. Nakliyat hizmeti vermek için gerekli tüm belgelere sahip olan firmamız bu anlamda da güven vermektedir.

Silivri ofis taşıma şehir içinde olduğu gibi şehirlerarası olarak da yapılması gerekebilmektedir. Bu durumda ise firmamız sizler için ülkemizin her noktasına hizmet götürmektedir. Ofisin üst katlarda olması halinde eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında zarar görme riskini ortadan kaldırmak için firmamızın sahip olduğu portatif yük asansör sistemlerini kullanarak araçlara almaktayız. Kapalı kasa araçlarımızda eşyaları özel teknikler ile istiflemekteyiz. Bütçenize uygun olan nakliyat çözümleri üretmekte olan firmamızın hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için online iletişime geçebilirsiniz.