Sigortalı Nakliyat

Nakliyat hizmetine duyulan ihtiyacın artmaya devam etmesi ile birlikte çok sayıda firma ortaya çıkmaya devam etmektedir. Bunlar arasında Silivri Nakliyat firmamız ise garantili hizmeti ile öne çıkmayı başarmaktadır. Silivri sigortalı nakliyat yapmakta ve üstün kalitede hizmetimiz ile yetinmemekte ilave önlemler de almaktayız. Sektörün köklü firması olarak bizler ne kadar özen gösteriyor olsak da eşyaların trafiğe çıktığı anlarda istenmeyen kazaların olabileceğini bilmekteyiz. Bir kaza olması halinde ise eşyaların hasar görmesi sizler gibi firmamız içinde sıkıntı yaşatacaktır. Bunu önleyen ise yapılmış olan sigorta olacak oluşan hasar sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır.

İstanbul merkezli olan firmamız kentimizde yaşayan her bireyin üstün kalitede hizmet alabilmesini ve içi rahat olarak taşınabilmesini amaçlamaktadır. Bunun için hizmet kalitesinden ödün vermeden büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Personelimizi işini severek yapan kişiler ile genişletmeye devam ederken bu kişilere işbaşı eğitimlerini vermekte ve düzenli olarak testler yapmaktayız. Bu testlerde hata yapan kişiler ile yolumuzu ayırmaktayız. Her zaman ekiplerimizi işinde en iyi kişilerden oluşturmaktayız.

Silivri Sigortalı Nakliyat Fiyatları

Silivri sigortalı nakliyat hizmeti alarak içleri rahat olarak taşınmak isteyen kişiler için bunun maliyeti de elbette önem taşımaktadır. Kimi firmalar sigorta için ilave ücret alırken bizler bunu yapmamakta ve sigorta desteğini ücretsiz olarak vermekteyiz. Eşyaların gerçek değerinden sigorta yapılmasına önem vermekte ve bunun için taşınma öncesinde evinizi ziyaret etmekteyiz. Bu sırada nakliyenin maliyetini de hesaplamakta ve fiyat teklifimizi sunmaktayız. Düşük kar marjı ile çalışan bir firma olarak evinizi veya ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun bütçenize yüksek maliyetler getirmesini önlemekteyiz. Üstün kalitede hizmeti uygun fiyatlar ile birleştiriyor olmamız sayesinde firmamıza gelen talepler artmaya devam etmektedir.

Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte eşyaların nakliye öncesinde koruma altına alınmasını sağlamaktayız. Bunun yanında üst katlarda oturuyor olmanız halinde firmamızın portatif yük asansörlerini kullanmakta eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci oluştururken ayrıca taşınma süresini de kısaltmaktayız. Silivri sigortalı nakliyat yaparak ilave önlemler alıyor olmamızın yanında eşyaların nakliyesi için kullandığımız araçları düzenli olarak yenilemekte içlerini süngerle kaplamaktayız.