Eşya Paketleme

Nakliyat genel anlamda eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması olarak tanımlanmaktadır. Silivri Nakliyat olarak bu tanımı değiştirmekte ve eşyaların maksimum koruma altında hedef noktaya taşınmasını sağlamaktayız. Evinizi taşımanız gerektiğinde bunun sizler için yorucu bir süreç olmasını önlemekte ve eşya paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Sektöre getirdiğimiz bu yenilik pek çok firma tarafından örnek alınmış bulunmaktadır. Bunu bir adım ileri götürmekte ve yeni evinizde eşyaları yerleştirmek için zaman kaybı yaşamanızı önlemekte bunun için uzman ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Bazı kişiler nakliyatın daha uygun olması için kendi imkanları ile bunu gerçekleştirmek istemektedirler. Bu durumda ise eşyaların toplanmasını ve yerleştirilmesini kendileri yaparak büyük zaman kaybı yaşamaktadırlar. Daha önemlisi ise eşyaların toplanması sırasında yapılan yanlışlar ile taşınma sırasında hasar görmesi neredeyse kaçınılmaz olmaktadır. Bunun önlenmesi için firmamızı tercih etmeniz ve verdiğimiz paketleme ve ambalajlama desteğini almanız yararlı olmaktadır.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almanın Yararları

Profesyonel nakliyat hizmeti almanın pek çok yararının bulunduğu bu hizmeti daha önce alan kişiler tarafından deneyimlenmiş bulunmaktadır. Bu sayede de gün geçtikçe daha çok kişi profesyonel nakliyat hizmeti veren firmalardan yardım almaktadırlar. Sizin de evinizi ya da ofisinizi başka bir adrese taşımanız gerektiğinde bunun için firmamızdan hizmet almanız halinde şu avantajları bulmanız mümkün olmaktadır.

  • Taşınma yetkili personelimizin koordinasyonunda ve denetiminde gerçekleştirilmekte bu sayede eşyaların başında olmanıza gerek kalmamaktadır.
  • Paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ile eşyaları toplamak ve yerleştirmek için zaman kaybı yaşanması önlenmektedir.
  • Geniş ekipler ile nakliye gerçekleştirilmekte portatif yük asansörü kullanımı ile taşınma süresi minimuma indirilmektedir.
  • Nakliye yapmaya uygun kapalı kasa araçlar kullanıyor olmamız ile eşyaların trafikte iklim şartlarından etkilenmesi önlenmektedir.

Nakliye sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte olan bir firma olarak istenmeyen kazaların her zaman ortaya çıkabileceğini bilmekteyiz. Bu nedenle de eşya paketleme ve ambalajlama yapmak için ekiplerimizin evinize geldiği andan itibaren sigortayı başlatmakta ve yeni adrese eşyalar taşınana kadar devam ettirmekteyiz. Size özel üreteceğimiz nakliyat çözümleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.