Şehirler Arası Nakliyat

Nakliyat sektöründe ortaya çıkmış olan özel hizmet alanlarından birisi Sincan şehirler arası nakliyat olmaktadır. Çok büyük bir ülkede yaşamaktayız ve Silivri Nakliyat firmamız İstanbul şehrimizden ülkemizin bütün il ve ilçelerine hizmet götürmektedir. Yeni bir şehre taşınıyor olmanın getirdiği stresin minimuma inmesini firmamız profesyonel hizmeti ile sağlamaktadır. Eşyaların uzun yola çıkacak olması ile hasar görme endişesi oldukça yüksek olmakta ama bu endişeyi firmamız aldığı üst düzey önlemler ile ortadan kaldırmaktadır. İşini severek yapan ve özveri ile çalışan ekiplerimiz eşyalarınızı kendi eşyaları gibi görmekte ve teslim aldıkları yeni halleri ile yeni adresinize ulaştırmaktadır.

Yeni şehre taşınmanın maliyetinin yüksek olması düşüncesi de stres nedeni olmaktadır. Bazı nakliyat firmaları Sincan şehirler arası nakliyat için belli fiyat listesi ile çalışmaktadır ama bu kesinlikle doğru bir anlayış değildir. Çünkü her evin eşyası farklı olduğu gibi nakliyenin maliyeti de farklıdır. Bu gerçeğin ışığında bizler fiyat listesi ile değil ücretsiz ekspertiz hizmeti ile fiyat belirlemekteyiz. Adresinize yapacağımız ziyaret ile eşyaları görmekte ve bütçenize uygun fiyat teklifimizi sunmaktayız. Bu teklifin onaylanması ile anlaşmaya varılmakta ve anlaşmanın kesin olması ile taşınma sonrasında ilave masraflar ile karşılaşmanız önlenmektedir.

Sigortalı Sincan Şehirler Arası Nakliyat

Uzun yıllardır sektörde yer almanın tecrübesi ile uzun yola çıkan eşyalar için kaliteli malzeme ile paketleme ve ambajlama yapmaktayız. Yeni model kapalı kasa araçlar ile nakliye yapılmakta ve bu araçları profesyonel sürücülerin kullanmaktadır. Ülkemizde her yıl çok sayıda trafik kazasının olduğu yadsınamaz bir gerçektir ve bizler ne kadar dikkatli olsak da bu şekilde bir kaza olması halinde oluşacak hasarın sıkıntı yaşatmasını sigorta ile önlemekteyiz. Sincan şehirler arası nakliyat hizmeti için firmamızı seçmeniz halinde ekiplerimiz adresinize gelmeden önce sigortayı başlatmaktayız. Eşyaların araçlara yüklenmesi ve yeni adrese taşınması boyunca sigorta devam etmektedir. Eski adreste toplanması için uzman ekipler ile hizmet vermenin yanında yeni adresinizde de yerleştirilmesini de yine isteğinize bağlı olarak yapmaktayız. Bu sayede taşınma sırasında yorgunluk yaşamanızı da önlemekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz.