Hakkımızda

Türkiye çok büyük bir ülke olarak nakliyat hizmetinin sürekli olarak ihtiyaç duyulduğu bir yerdir. Ülkemizde kaliteli hizmet veren nakliye firması açığını kapatmak üzere uzun yıllar önce işini seven ve hedefleri olan genç bir ekip olarak Silivri Nakliyat firmamızı kurduk. Uzun seneler önce kurduğumuz firmamızın zaman içinde kalitesinin anlaşılması ile büyümesi ve gelişmesi ile de ilk günün heyecanını kaybetmeden aksine daha büyük bir şevk ile çalışmaya devam etmekteyiz. Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli nokta sektöre yenilikler getirmeye devam ederek rakiplerimize örnek olmaya devam ettiğimizdir.

Dinamik ekibimiz yenilikçi anlayışı ile modern nakliyat yöntemleri geliştirirken bir yandan da yurt dışında kullanılmaya başlayan yöntemleri de ülkemize getirmektedir. Kurumsal bir nakliyat firması olmanın bilinci ile müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı tam olarak yerine getirmekteyiz. Bunun yanında kurumsal firmada düzenli bir iş sahibi olmak isteyen kişiler içinde iş imkanları sunmaktayız. İş güvenliği sağlanmış tüm sosyal haklarına sahip mutlu çalışanlara sahip olmanın onların işlerini hatasız yapmaları için önemli olduğunu bilmekteyiz. Tüm çalışanlarımıza bu imkanları sunmaktayız. Nakliyat sektörüne yeni girecek kişiler için işbaşı eğitimleri vermekte ve meslek sahibi olmalarını sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz

Hakkımızda belirtilmesi gereken önemli bir nokta sektörde ki en güvenilir firma olduğumuzdur. Mükemmeliyetçi bir ekip olmamız ile işimizi sıfır hata ile yapmaya özen göstermekte ve her müşterimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi görmekteyiz. Bireysel ve kurumsal nakliyat ihtiyaçlarının bu alanda oluşturduğumuz uzman ekipler ile karşılanmasını sağlamaktayız. Nakliyat hizmetine her an ihtiyaç duyulabileceğini bilmekte, üstlendiğimiz nakliyatları kısa sürede tamamlamak için yılında her günü çalışmaktayız. Özveri ile sunduğumuz hizmetlerimiz arasında evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve depolama yer almaktadır.

İstanbul merkezli olan firmamız gösterdiği gelişme ile nakliyat hizmetlerine çevre illerden de çok fazla talep gelmekte ve bunların tam zamanında karşılanmasını sağlamaktadır. Hakkımızda söylememiz gereken önemli bir nokta ise hedefimizin ülkemizin bütün illerine hizmet götüren en büyük nakliye firması olmak yer almaktadır. Bu şekilde ülkemizde yaşayan her bireyin ve şirketin kaliteli nakliye hizmeti almasını sağlama amacındayız.