Parça Eşya Taşımacılığı

Nakliyat sektöründe geliştirilen özel hizmetler arasında Silivri parça eşya taşıma da yer almaktadır. Bu hizmet oluşan ihtiyaçlar karşısında geliştirilmiş ve oldukça fazla ilgi görmüştür. Bu hizmetin ilgi görmesinin nedeni ise eşyalarını daha uygun bir fiyat ile başka bir adrese taşımak isteyen kişilerin beklentisine cevap veriyor olmasıdır. Silivri Nakliyat firmamızın içleri geniş araçları ile verdiği bu hizmet ile aynı yönde taşınacak olan eşyalar tek bir araca yüklenmekte ve bu şekilde maliyet yarı yarıya azaltılmaktadır. Bu şekilde de bir miktar ağır eşyasını farklı bir adrese göndermek isteyen kişilerin istekleri de gerçekleşmiş olmaktadır.

Evini ya da ofisini daha uygun maliyet ile taşımak isteyen kişiler gibi öğrenci yakınının evine ya da yazlığına bir miktar ağır eşya göndermek isteyen kişiler Silivri parça eşya taşıma hizmetine ilgi göstermektedir. Firmamız bu anlamda verdiği üstün kalitede hizmet ile de beklentileri karşılamaktadır. Bu alanda uzman ekiplerimiz parça eşyanızı teslim almak için adresinize gelmekte nakliye sırasında hasar görmemesi içinde paketleme ve ambalajlama yapmaktadır. Ardından ise eşyalar araçlarda kendileri için ayrılmış olan bölüme yüklenmektedir. Eşyaların araçlara yüklenmesinde gerekli durumlarda portatif yük asansörlerimizi de kullanmaktayız.

Silivri Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Bir miktar ağır eşyanızı yeni bir adrese taşımanız gerektiğinde bunun için uygun fiyat aradığınızda tercihiniz firmamız olmaktadır. Firmamızın dışında kargo şirketleri de bu eşyaların taşınması için hizmet vermektedir ama onların fiyatlarının oldukça yüksek olduğunu yapacağınız ufak bir araştırma ile görmeniz mümkün olacaktır. Bu şekilde fiyatları yüksek olmasına rağmen Silivri parça eşya taşıma konusunda deneyimli olmadıkları için eşyaların taşınması sırasında zarar görme ihtimali oldukça yüksek olmaktadır. Silivri nakliyat firmamız ise maksimum önlem almakta ve eşyaları koruma altına almaktadır.

Bu önlemler ile yetinmemekte ve her müşterimize sigorta desteği vermekteyiz. Eşyaları teslim almadan önce gerçek değeri ile sigortayı yapmaktayız. Yeni adrese taşınmasında ve teslim edilmesine kadar geçen sürede de sigortanın devam etmesini sağlamaktayız. İstanbul merkezli firmamız ile parça eşyalarınızı ülkemizin her noktasına uygun maliyetlerle ve kısa sürede göndermeniz mümkün olmaktadır.