Evden Eve Nakliyat

Yeni bir eve taşınmak istediğinizde bunun için kaliteli bir nakliye şirketi arayışınızda Silivri Nakliyat firmamız ilk tercihiniz olmaya uzun senelerdir devam etmektedir. Silivri Evden eve nakliyat uzmanlık alanlarımız arasında yer almakta ve bu hizmet için oluşturduğumuz özel ekiplerimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmaktayız. Eşyaları teslim aldığımız yeni halleri ile yeni adrese taşımak ilk hedefimizdir ve bunun için yeni yöntemler geliştirmeye devam etmekteyiz. Teknolojik gelişmeleri de takip ederek güvenli ve aynı zamanda konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız.

Ev taşımanın en çok sıkıntı veren yönlerinden birisi bütçeye getireceği yük olmaktadır. Bu durum ise firmamızı tercih etmeniz halinde düşük kar marjı ile çalışıyor olmamız ile sorun haline gelmemektedir. Verdiğimiz ekspertiz hizmeti ile eşyaları yerinde görmekte ve eşyaların miktarına bakmanın ardından yeni taşınacağı adresin bilgisini alarak size özel fiyat teklifimiz sunmaktayız. Bu kesin fiyat olmakta ve taşınma sonrasında asla ilave maliyetler ile karşılaşmanıza izin vermemekteyiz.

Silivri Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Silivri Evden eve nakliyat hizmetinin verilmesi noktasında alanında uzman kişiler ile çalışmakta ve işimizde hataya yer vermemekteyiz. Buna rağmen nakliye sırasında trafikte olabilecek kazaları hesap etmekte ve sigortayı ihmal etmemekteyiz. Eşyaların gerçek değerinden sigorta yapılmasını sağlamakta ve bu şekilde bir kaza olması halinde oluşan hasarın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Sigorta her ne kadar nakliye sırasında önem taşıyor olsa da firmamız şu önlemleri almakta ve çoğu zaman sigortanın ilave önlem olmasını sağlamaktadır.

  • Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte ve bu şekilde eşyaların uygun teknik, kaliteli malzeme ile koruma altına alınmasını sağlamaktayız.
  • Portatif yük asansörlerimizi üst katlarda oturan kişiler için kullanmakta ve eşyaların bina merdivenlerinden taşınması sırasında ortaya çıkabilecek riskleri ortadan kaldırmaktayız.
  • Nakliyat yapmaya uygun içleri geniş kapalı kasa araçlar kullanmaktayız.

Yılın her günü çalışmakta ve İstanbul merkezli firmamızı tercih etmeniz halinde Silivri evden eve nakliyat hizmetini uygun olduğunuz zaman içinde alabilmenizi sağlamaktayız. Planlı çalışmaya önem vermekte ve taşınmayı tam söz verdiğimiz süre içinde tamamlayarak yeni evinizde yaşamaya başlamanızı sağlamaktayız.